Je verlaat ons complex? Jammer, maar veel plezier gewenst in je nieuwe woning! Hieronder vind je informatie die in jouw geval van belang is.
Stand watermeter
Voor het doorgeven van de watermeterstand wanneer je je appartement hebt verkocht. Het is raadzaam de meterstand van rond de verkoopdatum te melden via vveravelijn@gmail.com. Als geen stand bekend is, wordt het totale verbruik in het verkoopjaar tijdsevenredig verdeeld.
Verhuizen: gebruik svp de verhuismatten
Wanneer je een woning op de 1e, 2e of 3e verdieping achterlaat, maak je op je verhuisdag hoogstwaarschijnlijk gebruik van de lift. We willen je vriendelijk verzoeken om tijdens je sjouwwerkzaamheden gebruik te maken van onze speciale verhuismatten. Deze kunnen eenvoudig in de lift worden opgehangen en zo als ‘stootblok’ dienen voor grote objecten. Zo blijft de lift schoon en schadevrij. Je kunt de verhuismatten aanvragen via vveravelijn@gmail.com. Omdat het om kostbare matten gaat, vragen we wel een borg van 50 euro hiervoor (digitaal te betalen). Hartelijk dank voor je medewerking en begrip!